Według wielu osób twierdzi, że współczesne komedie nie bawią tak jak przed laty i że pod wieloma względami ten gatunek jest pogrążony w stagnacji i nie próbujący zaoferować rozrywki na odpowiednim poziomie. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Poniżej wspominamy filmy komediowe z lat 80, do których zawsze można wrócić, a zdecydowana większość nadal bawi fenomenalnie. Jeśli jakiś tytuł według Was nie znalazł się w zestawieniu, napiszcie w komentarzu!

Cofamy się w czasie do okresu w telewizji, który dostarczył wiele klasyków świata seriali. Do czasów, gdy na Zachodzie powstawało coraz więcej dobrych seriali, a u nas w schyłkowym socjalizmie coraz więcej można ich było zobaczyć w telewizorze. Oczywiście te najgrzeczniejsze i w żaden sposób nie odnoszące się do polityki, ale i tak to był wielki postęp. Część z tych seriali oglądaliśmy niemal na bieżąco, część trafiła do nas dopiero na przełomie lat 90. Oto nasze najlepsze serialowe wspomnienia z lat 80.

Przygotowaliśmy dla Was zestawienie polskich seriali wszech czasów. Na tych serialach wychowały się miliony Polaków. Tutaj każdy, kto kocha produkcje sprzed lat, znajdzie coś dla siebie.

Seksmisja
Seksmisja

Czy jest ktoś, kto nie oglądał "Seksmisji"? Chyba nie. Cytaty z tego kultowego filmu na stałe weszły do mowy codziennej. Poniżej znajdziecie kilka zabawnch ciekawostek, które rzucą dodatkowe światło na tę legendarną polską produkcję.

Czas płynie szybko, wszystko się zmienia ale pewne wartości pozostają niezmienne. Przypominamy Wam kilka seriali, które być może w niektórych kwestiach straciły na aktualności, jednakże takie wartości jak przyjaźń i poświęcenie są nadal aktualne.

26 grudnia odbyła się premiera komedii "Wyjście awaryjne". U nas możecie zobaczyć ten film już teraz. Miłego seansu :)


Początek strony